Velimo pamokos, veltinis, rankdarbiai, ranku darbo dovanos

Tapk mokytoju

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Užpildykite žemiau pateiktą formą

Mes su Jumis susisieksime.

arba siųskite užklausą tiesiogiai el paštu: veleja@terminusbooks.com.

 

Kiekvienas gali būti mokytoju, jei pats turi žinių ir noro mokyti kitus. Rankdarbiams nereikalingas diplomas, svarbiausia yra praktinis mokymas ir patyrusių mokytojų patarimai.

.

Mokytojo pareiga yra išmokyti savo mokinį remiantis praktika.

Kadangi mokymas vyksta internetu yra labai svarbus vaizdinis mokymas t.y. video pamokėlės, vaizdinės schemos,  trumpos ir aiškios rašytinės instrukcijos kiekvienam darbo proceso paaiškinimui.

Taip pat labai svarbus yra ryšys tarp mokytojo bei mokinio, tarpusavio bendravimas, palaikymas ir skatinimas siekti daugiau. Šiam tikslo siekimui yra įdiegtos privačios kurso grupės, kur mokytojai ir mokiniai gali dalintis savo žiniomis darbeliais ir pan.

Kiekvienam pabaigusiam kursą mokiniui yra suteikiama galimybe savo darbelius įkelti į veliu.lt el. parduotuvę, išmokus naujų įgūdžių, naujų būdų gali kurti savo asmenines pamokėles bei pardavinėti jas čia.  

free-60-icons-05Mokytojams yra suteikiamos naujausios technologijos, visos galimybės mokymui. Kursų valdymo sistema, kurią sudaro pačio kurso teorinė dalis, vaizdinė dalis, testavimo sistema (klausimynų, testų sudarymas), automatinio įvertinimo sistema, kursų privačios grupės ir forumai, apmokome naudotis viešomis webinaro sistemomis,

© Global Business Network Ltd. Visos teises apsaugotos.