Velimo pamokos, veltinis, rankdarbiai, ranku darbo dovanos

Telefono Įdėkliuko vėlimo kursas

ĮDĖKLIUKO VĖLIMO KURSAI Kurso gaminiai – du stačiakampiai įdėkliukai telefonui su kišenėlėmis, padekoruoti šlapiojo įvėlimo būdu spalvota vilna ir gifiūro …

14 UŽSIREGISTRAVĘ MOKINIAI
 • Profilio nuotrauka (dalia)

ĮDĖKLIUKO VĖLIMO KURSAI

Kurso gaminiai – du stačiakampiai įdėkliukai telefonui su kišenėlėmis, padekoruoti šlapiojo įvėlimo būdu spalvota vilna ir gifiūro medžiagos iškarpėle.

Net ir mažytė smulkmena gali tapti mėgiama, pagyvinanti nuotaiką savo originalumu ir savo atsiradimo istorija. Gal tai „rūbelis“- įdėkliukas Jūsų mėgiamam išmaniajam telefonui, kurį patys pasigaminsite, o gal tai įdėkliukas darbo priemonėms – kortelėms arba automobilio dokumentams, išsiblaškiusios moters rankinėje, kurį padovanos draugas. Vienetinis originalus daiktelis visada bus reikalingas, pastebėtas ir malonus.

Šio kurso gaminuką galėsite pritaikyti įvairiems daiktams, priklausomai nuo to, kokį dydį formą pasirinksite, o kaip pasidaryti jį išmoksite šio kurso pamokose.

Kurso pamokose velsime du įdėkliukus su kišenėlėmis. Vieną dekoruosime salvota vilna, o kitą gifiūro medžiagos iškarpėlė šlapiojo įvėlimo būdu. Kursą sudaro dešimties pamokų ciklas. Pirmoje pamokoje aprašyta kokių priemonių ir medžiagų pasiruošti darbo eigai, kur jas įsigyti, kaip pritaikyti, kaip prižiūrėti veltus gaminius. Kitos devynios praktinės darbo eigos pamokėlės, pateikiamos vaizdo įrašų medžiagoje. Juose rodoma: kaip pasigaminti tinkamą formelę, kaip kloti vilną eilėmis ir sluoksniais, kaip dekoruoti gaminį šlapiuoju būdu spalvota vilna, siūlais ir įkomponuoti gifiūro arba šilko medžiagų fragmentus, formelės užvėlimo ir dalių sujungimo, vėlimo etapų, gaminio plovimo ir sausinimo, klaidų taisymo ir dekoravimo sausojo vėlimo adata.

Kiekviena vaizdo pamokėlė turi pertraukas per kurias vėlinys turi būti atliktas iki perėjimo į kitos pamokos etapą. Todėl kiekvienas iš studentų savo gaminuką galėsite atlikti kartu su mokytoja, o iškilus neaiškumui, susisiekti su mokytoja ir pranešti kokios pamokėlės darbo eigoje kilo problemų. Konsultacija bus teikiama el.paštu nurodytu svetainėje.

Šios svetainės visų kursų studentai, turės galimybę savo darbus eksponuoti šioje svetainėje ir juos pasiūlyti įsigyti susidomėjusiems vartotojams Lietuvoje ir kitur(apie tai ateityje skaitykite administratoriaus informacijoje).

Kviečiu mokytis ir tapti mokytojais.

Linkiu sėkmės!

Kurso atsiliepimai

4

4 ratings
 • 1 stars0
 • 2 stars0
 • 3 stars0
 • 4 stars0
 • 5 stars3
 1. Aciu

  Vertinu 5 zvaigzdutem. Ir aciu mokytojai uz suteikta papildoma nuolaida kitiem kursam

 2. Pamokos labai aiskio, mokytojos palaikymas kurti tiesiog stebina

  Jau pabaigiau kelis Laimutes kursus. Esu labai patenkinta pamokomis bei mokytojos palaikymu

 3. labai patiko

  Labai aiskios pamokeles, o ir mokytoja visada padeda iskilus papildomiem klausymam. Aciu

PASIRINKTI ŠĮ KURSĄ
 • 30.00 € 15.00 €
 • NERIBOTA PRIEIGA
 • Kurso Apdovanojimas
 • Kurso pažymėjimas
© Global Business Network Ltd. Visos teises apsaugotos.